بهترین سینی کابل کدام است؟

بهترین سینی کابل کدام است؟ از سینی های کابل برای ایجاد حفاظت مکانیکی در محیطی که مقادیر زیادی از کابل های کنترل برق در آن کار می کنند استفاده می شود. این کابلها علاوه بر ایجاد حفاظت مکانیکی ، برای تسهیل مسیریابی مناسب برای کابلهای برق یا کنترل نیز طراحی شده اند. این کابل ها می توانند هم از نوع سقفی و هم از زیر زمین باشند. انواع سینی های کابل در جنس های مختلف موجود است. تولید کنندگان سینی کابل ، سینی های کابل گالوانیزه ، آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ و پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه می سازند. تصمیم گیری در مورد انتخاب سینی کابل به طور کامل به محیط استفاده و نصب بستگی دارد. در اینجا محیط نصب به در نظر گرفتن ملاحظات الکتریکی و همچنین خوردگی اشاره دارد. علاوه بر این ، قیمت سینی کابل نیز عامل تعیین کننده مهمی است که هنگام استفاده از سینی کابل باید در نظر گرفته شود. بیایید نگاهی به انواع سینی های کابل بیاندازیم – تا بهترین آن را بیابیم :

1. سینی کابل آلومینیومی

سینی های کابل ساخته شده با آلومینیوم توسط تولید کنندگان سینی کابل در هند به عنوان سینی های کابل آلومینیومی شناخته می شوند. به طور معمول ، این سینی های کابل تقریباً در هر محیطی قابل استفاده هستند. آنها دارای شهرت نسبت خوب به وزن و مقاومت قابل تحسین در برابر خوردگی هستند. این نیست. این سینی های کابل به راحتی نصب می شوند و همچنین به دلیل وزن کم از مزیت های بالایی برخوردار هستند. طبق گفته سازندگان اتصالات در هند ، این سینی های کابل تقریباً 50 درصد سبک تر از سینی های کابل فولادی هستند.

2. سینی کابل استیل

تولید کنندگان سینی کابل همچنین توصیه می کنند از سینی های کابل استیل استفاده کنید. به دلیل چندین ویژگی و فواید بسیار محبوب هستند. سینی های کابل استیل مقاومت فوق العاده بالایی دارند و همچنین کم هزینه هستند. تنها عیب سینی های کابل استیل وزن زیاد و مقاومت در برابر خوردگی کمتر است. جدا از این موارد منفی ، این سینی های کابل برای استفاده در کاربردهای مختلف واقعاً ایده آل هستند.

بهترین سینی کابل کدام است؟

بهترین سینی کابل کدام است؟

3. سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه همچنین در صنایع مختلف به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. در برابر مواد رنگرزی مقاومت بالایی دارند. علاوه بر این ، مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی آلی و همچنین معدنی در دمای بسیار بالا مشخصه سینی کابل گالوانیزه است.

4. سینی کابل نردبانی

ممکن است تعجب کنید که 80 درصد سینی های کابل مورد استفاده در هر صنعت سینی های کابل نوع نردبانی هستند. رطوبت در این نوع سینی کابل جمع نمی شود.

بهترین سینی کابل کدام است؟

بهترین سینی کابل کدام است؟

5. سینی کابل با زیره مستحکم

اگر از مدارهای حساس استفاده می کنید ، بهترین انتخاب سینی های کابل پایین است. این سینی های کابل شامل یک قسمت پایین جامد با یک پوشش جامد هستند. برای محافظت برتر از EMI یا RFI ، باید از این سینی های کابل استفاده شود. تمام تولیدکنندگان اتصال دهنده های چوبی در هند همین را توصیه می کنند.

برای هرگونه سوال در مورد انواع سینی کابل ، در صورت تمایل با ما در تماس باشید. سینی کابل پیشگام پیشرو در صنعت سینی کابل و نردبان کابل

ضخامت استاندارد سینی کابل