درب سینی کابل

درب سینی کابل : درب سینی کابل برق از ورق گالوانیزه ورق گرم ساخته شده است که به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی و رطوبت و محیط های مرطوب گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در سیستم های کابل کارخانه های صنایع مختلف ، صنعت نفت و گاز نیروگاه های پتروشیمی و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی است. برای سوراخ کردن درب سینی کابل برق از دستگاه CNC کاملاً اتوماتیک با عرض دو متر و از ماشین خم نیمه اتوماتیک برای خم شدن درب سینی کابل برق استفاده می شود. سینی کابل پیشگام پس از تولید و با کمک کمربند توسط لیفتراک بر روی پالت های چوبی قابل حمل نصب می شود. برای تولید درب سینی کابل از ورقهای گالوانیزه گرم یا گالوانیزه سرد با ضخامت 0.8 تا 2.5 میلی متر استفاده می شود. که در انواع سوراخ دار و سوراخ نشده تولید می شود.

شرکت سینی کابل پیشگام ، تولید کننده سینی کابل درب دار در اندازه ها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی کابل در اندازه های مختلف و مطابق با نقشه های سفارشی را دارد.

سینی کابل با درب هایی به عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتی متر و ارتفاع 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانتی متر و با شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد. به طور معمول ، هنگام سفارش سینی های کابل با درب برای کاهش هزینه های خرید ، می توان درب سینی کابل را از یک ورق نازک تر از خود سینی انتخاب کرد.

به عنوان مثال ، هنگام سفارش سینی کابل گالوانیزه با عرض 50 و ضخامت 1.5 میلی متر ، می توان درب را با ضخامت ورق 1.25 میلی متر انتخاب کرد. در سینی های درب دار می توان درب را با استفاده از گیره تسمه یا پیچ و مهره به سینی متصل کرد..

درب سینی کابل

درب سینی کابل

درب سینی کابل چیست؟

درب سینی کابل یکی از متداول ترین و مفیدترین لوازم جانبی سینی کابل است. به طور کلی ، برای محافظت حداکثر از سیم و کابل در تاسیسات الکتریکی ساختمانها و صنایع ، باید از درب سینی کابل منبع تغذیه استفاده شود. به طور کلی ، سینی های کابل با توجه به شرایط تولید و ویژگی های آنها ، که عمدتا در محیط های باز استفاده می شوند. به این ترتیب سیم ها و کابل ها به طور مداوم در معرض رطوبت و گرد و غبار قرار دارند و با گذشت زمان به سرعت آسیب می بینند. به همین دلیل ، از درب سینی کابل عمدتا برای افزایش طول عمر کابل ها و سیم های برق در تاسیسات استفاده می شود.

دلایل استفاده از درب سینی کابل

1.مقاومت کابل ها را در برابر رطوبت و سایش افزایش دهید

به طور کلی ، درب سینی کابل از جمع شدن رطوبت و آب باران در پایین سیم برق جلوگیری می کند. علاوه بر این ، این لوازم جانبی سینی کابل باعث می شود ذرات گرد و غبار کمتری به کابل ها و سیم ها در تاسیسات الکتریکی در محیط های با گرد و غبار زیاد ، مانند محیط های بیابانی برخورد کند ، بنابراین عمر آنها افزایش می یابد.

2. زیبایی

سینی های کابل از جمله تجهیزاتی هستند که می توانند هم در زیر سقف های معلق و هم به عنوان سطح مورد استفاده قرار گیرند. اگر سینی کابل روی سطح نصب شده باشد ، بیشتر دیده می شوند. به همین دلیل ، عمدتا در چنین شرایطی ، از درب سینی کابل برای حفظ زیبایی محیط مورد نظر استفاده می شود.

3. از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید

به طور کلی ، نور خورشید دارای اشعه های مضر از جمله ماورابنفش است. ماهیت این اشعه ها به گونه ای است که انرژی زیادی دارند. به همین دلیل ، برخورد این تیرها بر روی سطح کابل ها و سیم ها منجر به تخریب غلاف پلاستیکی آنها با گذشت زمان می شود و آنها را در معرض آسیب قرار می دهد. درب سینی کابل برروی سینی کابل قرار دارد و باعث می شود اشعه ماورا بنفش کمتر به سطح کابل ها و سیم های برق برخورد کند و در نتیجه عمر آنها افزایش می یابد.

4.ویژگی های پوشش سینی سیم برق

به طور کلی ، سینی های کابل مورد استفاده در صنعت بسته به تعداد و وزن کابل های موجود اندازه و اندازه های مختلفی دارند. درب سینی کابل نیز متناسب با ابعاد سینی های کابل طراحی شده تا سطح کابل و سیم ها را به طور کامل بپوشاند. از دیگر ویژگی های درب سینی کابل می توان به مواد به کار رفته در آن اشاره کرد. ساختار این دربها عمدتا از ورق استیل روکش شده با فلز روی استفاده می کند تا در محیط های باز در برابر رطوبت و سایش مقاومت بالایی داشته باشد.

درب سینی کابل

درب سینی کابل

عناصر مهم هنگام انتخاب سینی کابل درب

عرض سینی کابل گالوانیزه به سانتی متر یا میلی متر

ارتفاع سینی کابل بر حسب سانتی متر یا میلی متر

طول سینی کابل بر حسب متر

ضخامت ورق سینی کابل

ضخامت ورق درب سینی کابل

سینی کابل سوراخ دار یا بدون سوراخ

گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

سینی های کابل درب دار پیشگام معمولاً در طول 2 متر و 3 متر ساخته و عرضه می شوند. هنگامی که کابل هایی که باید توسط سینی کابل پشتیبانی شوند دارای گرمای کابل هستند ، از یک سینی کابل سوراخ دار استفاده کنید که چندین سوراخ در محفظه سینی دارد تا باعث گردش هوا شود و کابل ها را خنک نگه دارد.

برای اتصال سینی کابل گالوانیزه به یکدیگر و سینی کشی کابل برق ، اتصالات مختلفی مورد نیاز است که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود. همچنین برای نصب سینی کابل گالوانیزه از تکیه گاه های دیواری و آویزهای سقفی استفاده می شود که از طریق آنها می توان سینی های کابل گالوانیزه را بر روی سقف یا دیوار نصب کرد.

درب سینی کابل

درب سینی کابل

اتصالات سینی کابل درب دار

مهمترین و پرکاربردترین اتصالات سینی کابل درب دار می تواند زانویی سینی داخلی ، زانویی سینی خارجی ، سه راهی سینی کابل ، چهار راهی سینی کابل ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره ها کله قارچی اشلره کرد.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط تولید سینی کابل درب دار پیشگام می توانید با کارشناسان بازرگانی این شرکت تماس بگیرید.

از کجا درب سینی کابل, از کجا درب سینی کابل بخریم, بهترین درب سینی کابل, تولید کننده درب سینی کابل, خرید درب سینی کابل, درب سینی کابل گالوانیزه, سینی کابل درب دار, قیمت درب سینی کابل