صادرات به عراق

صادرات به عراق : بیشترین مقدار صادرات از ایران به این همسایه غربی است. این نشان دهنده مزیت بزرگ درآمد صادراتی به عراق است. از سال 2003 ، عراق از زمان سقوط صدام حسین یکی از اصلی ترین شرکای تجاری ایران بوده است. بیشتر صادرات به همسایه غربی معمولاً از مرز های خسروی ، مهران ، غرب تهران ، باشماق ، کرمانشاه و پیرانشهر انجام می شود که مواد غذایی ، مواد معدنی و قطعات صنعتی معمولاً مهمترین اقلام صادراتی هستند. در زمینه تولید محصولات کشاورزی مانند سیب زمینی ، خیار ، گوجه فرنگی ، پرتقال ، میوه خشک ، هندوانه و سبزیجات در بالاترین آمار صادرات محصولات قرار دارند. اما در میان لوازم خانگی ، کولرهای آبی و لوازم آشپزخانه نیز از موارد مهم برای صادرات به عراق هستند. کاشی و سنگ های معدنی ، میله های آهن و استیل و سنگ های ساختمانی از کالاهای مهم معدنی و صنعتی هستند که به این کشور صادر شده اند. اکثر کارشناسان پیشنهاد می کنند که برای شرکت های کوچک و متوسط ​​، بهترین راه برای صادرات به این کشور صادرات غیر مستقیم و از طریق واسطه ها است. در غیر این صورت ، صادرات مستقیم راه حل خوبی خواهد بود. می توانید از طریق شرکت بازرگانی تجارت طلایی ایران برای صادرات غیر مستقیم اقدام کنید. اگر در مورد تعرفه ها و انواع کالاهای صادراتی سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

 آمارهای رسمی گمرک نشان می دهد که ارزش دلاری صادرات غیرنفتی ایران به عراق در سال 1998 بیش از 9 میلیارد دلار بوده است که رقم قابل توجهی است. اما برای بسیاری سوال این است که بهترین راه برای صادرات به عراق چیست و چه محصولاتی را می توانیم با تضمین صادر کنیم. با ما همراه باشد در ادامه این مطلب

صادرات مبلمان به عراق

صادرات مبلمان به عراق با توجه به تجربه به دست آمده در این زمینه یکی از روش های واردات ارز خارجی به کشور است: با توجه به مساحت خانه های عراقی ها و تعداد خانوارها ، مبلمان 10 نفره تقاضای بیشتری دارد. رقیب ایران در صادرات مبلمان راحتی به عراق ، ترکیه و در صادرات مبلمان استیل – مصر است.اثاثیه حمل و نقل از ایران به جنوب عراق منتقل می شود.

با توجه به نوع هوا در عراق و وجود گرد و غبار ، تمایل بیشتری به خرید مبلمان در رنگ های تیره وجود دارد. برای صادرات مبل به عراق با ما شرکت بازرگانی تجارت طلایی ایران تماس بگیرید.

صادرات فرش به عراق

امروزه مردم عراق علاقه زیادی به خرید فرش ایرانی دارند. برای صادرات فرش به عراق ، باید توجه داشت که به دلیل آب و هوای موجود در عراق در این کشور و شدت گرما ، در بیشتر ماه های سال آنها فرش های خانه را جمع می کنند تا گرمای خانه های خود را کمی کاهش دهند ، اما در زمستان برخی از فرش ها را پایین آورده یا فرش های جدید میخرند ، بنابراین صادرات فرش به عراق در فصل سرما به دلیل افزایش تقاضا افزایش می یابد. ما کالاهای فرش شما را به عراق می فرستیم ، اما شما همیشه باید از آخرین وضعیت قانونی صادرات این کالاها به عراق مطلع باشید. با شماره های تماس مجود در سایت پاسخگوی شما هستیم.

صادرات به عراق

صادرات به عراق

صادرات میوه خشک به عراق

سیب ، گلابی ، آلو ، کیوی ، گیلاس ، زردآلو ، انبه ، نارگیل ، نارنگی ، موز و پرتقال میوه هایی هستند که می توان از آنها چیپس میوه درست کرد. ارائه خدمات در زمینه آموزش ، معرفی شرکت های تولید ماشین آلات این حرفه در کشور ، راه اندازی نمایشگاه های فصلی در شهرها و پایتخت و ارائه تسهیلات برای فعالان این حوزه باعث افزایش رشد تولید می شود. .در صورت تولید با کیفیت مناسب و توجه به بسته بندی محصول ، فرصت رقابت در بازارهای صادراتی تضمین می شود.

خشک شدن ارگانیک و بدون افزودنی های شیمیایی روش دیگری است که تقاضا برای میوه های خشک شده را افزایش داده است. بسیاری از میوه های تابستانی ، مانند زردآلو ، برای مدت طولانی قابل نگهداری نیستند و حتی می توان آن را در یخچال نگهداری کرد. اما می توان آنها را خشک کرد و از پتانسیل صادراتی آنها استفاده کرد. زیرا به راحتی می توانیم آنها را برای مدت طولانی تری نگه داریم

صادرات گوجه به عراق

گوجه های گلخانه ای از شکل ظاهری زیباتری برخوردار بوده و پوسته ضخیم تری نسبت به گوجه فرنگی های کشاورزی دارند که باعث می شود ماندگاری بیشتری داشته باشد و برای رسیدن به مقصد صادراتی می تواند مسافت بیشتری را تحمل کند. سبزیجات محلی یا مزرعه عمر کمتری دارند و طعم بهتری دارند. لازم به ذکر است که چیدن گوجه فرنگی باید با قیچی انجام شود.

برای صادرات گوجه فرنگی به مقصد دور ، گوجه فرنگی را باید قبل از اینکه کاملا قرمز و رنگی شود ، چید. بسته به نوع گوجه فرنگی ، فصل کار و زمان لازم برای ارسال گوجه فرنگی به مقصد ، گوجه فرنگی هایی با 6 تا 8 علامت رنگی معمولاً انتخاب و صادر می شوند.

صادرات ادویه به عراق

موضوعی که هنگام صادرات ادویه جات به عراق مورد توجه قرار می گیرد این است که هند قطب ادویه و وارد کننده عمده ادویه جات به عراق است ، با توجه به اینکه هند هزینه تحویل بالاتری دارد اما با کاهش قیمت محصول ، قیمت ادویه جات هند کمتر از محصولات ایرانی پایین تر است. بنابراین تولید کننده ایرانی باید همیشه به این نکته توجه داشته باشد که در اعلام قیمت با کشوری مانند هند رقابت می کند. از جمله ادویه هایی که بیشتر در عراق مصرف می شود و بیشتر برای واردات به عراق تقاضا می شود ، زردچوبه ، زعفران و زیره است. اگر می خواهید ادویه جات را به عراق صادر کنید ، می توانید با شماره موجود در سایت با ما تماس بگیرید. ما افتخار می کنیم که به شما خدمت کنیم.

صادرات سنگ به عراق

ایران دارای معادن عظیم سنگ بسیار زیادی است و به همین دلیل در این بخش مورد توجه بازرگانان کشورهای دیگر قرار گرفته است. این محصول معمولاً به صورت بلوک های سنگی خام صادر می شود. صادرات سنگ به عراق یکی از فعالیت های تولیدکنندگان و فعالان این حوزه است.

صادرات لباس و پوشاک به عراق

بازار مصرف یکی از مهمترین بخشهای تولیدکنندگان لباس است و صادرات یکی از راه حلهای خوب فروش برای تولیدکنندگان لباس است. امروزه صادرات پوشاک و لباس به عراق در حال رونق است و بازار عراق فرصت خوبی برای تولیدکنندگان ایرانی است. نکات مهم صادراتی قیمت مناسب ، کیفیت ، تنوع محصولات و زیبایی است. اولین مسئله در مورد صادرات پوشاک وجود مشتری و مخاطب مناسب در کشور مقصد است. ما تولیدکنندگان این بخش را با خدمات بازاریابی و معرفی محصول در عراق همراهی می کنیم. یکی از خدمات لجستیکی ما محموله برای عراق است. شرکت بازرگانی ما در خدمت شماست.

صادرات محصولات لبنی به عراق

رقابت با رقبا در بازار صادرات عراق همیشه وجود دارد. به دست آوردن سهم عمده بازار و رقابت نیاز به هزینه ها و انرژی شرکت های صادر کننده دارد. عراق به عنوان بزرگترین مشتری تولید لبنیات ایرانی یکی از با ارزش ترین بازارهای تولید کننده این محصولات است.لبنیات از عمده ترین صادرکنندگان ایران به عراق هستند. برای اینکه صادرات لبنیات به عراق امکان پذیر باشد ، تجار ما باید با رقبای زیادی رقابت کنند و از طرف دیگر ، صادرات محصولات لبنی به عراق نیاز به استانداردهای بهداشتی بالا ، بسته بندی ، قوانین صادرات و حمل و نقل مناسب دارد ، در حالی که بازرگانان ایرانی باید امیدوار کننده باشند. یکی از خدمات لجستیکی ما صادرات محصولات لبنی به عراق است. مهم این است که همیشه از آخرین وضعیت قانونی صادرات لبنیات به عراق مطلع باشید. قوانین را می توان در هر زمان تغییر داد.

صادرات زغال به عراق

انواع مختلفی از زغال وجود دارد و بسته به نوع ماده اولیه و روش تهیه آنها روزانه در کارخانه های مختلف تولید می شود. آنها کیفیت های مختلفی دارند. بسته به شرایط مختلف آب و هوایی و نوع چوب در منطقه ، نوع زغال تولید شده نیز متفاوت خواهد بود. صادرات زغال صنعتی به عراق یا بریکت در قانون منع صادرات لحاظ نشده است

صادرات تجهیزات پزشکی به عراق

در مورد صادرات تجهیزات پزشکی به عراق ، تفاهم نامه ها و پروتکل های همکاری مشترک بین وزارت بهداشت ایران و عراق امضا شده است. در حال حاضر ایران طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی را تولید می کند ، از جمله تجهیزاتی که از ایران به عراق صادر می شود و قادر به صدور مجوز از وزارت بهداشت است. تجهیزات پزشکی ساخته شده در ایران از نظر قیمت می توانند با سایر کشورهای تولید کننده این محصولات رقابت کنند ، توصیه می شود شرکت های تجهیزات پزشکی در نمایشگاه تجهیزات پزشکی در عراق شرکت کنند تا فرصت تجاری مناسبی کسب کنند. تجهیزات پزشکی در صورت تولید در ایران از ایران و در غیر این صورت بنا به درخواست خریدار از کشور تولید کننده ، خریداری شده و پس از تولید مستقیماً به خریدار ارسال می شود.

صادرات مواد شوینده به عراق

از آنجا که عراق کشوری مصرف کننده است و تولید آن به ویژه در بخش شوینده بسیار کم است ، ایران پتانسیل قابل توجهی برای صادرات مواد شوینده به عراق دارد. با توجه به این وضعیت و بازار مناسب شوینده ها ، صنعت شوینده می تواند به عنوان یکی از صنایع مهم در زمینه صادرات روغن برای تولیدکنندگان ایرانی نقش داشته باشد. یکی از مزیت های صادرات مواد شوینده به عراق این است که ایران دارای مزیت ساخت است و قیمت مواد شوینده در ایران نسبت به سایر کشورها منطقی تر است ، بنابراین بازرگانان عراقی ترغیب می شوند مواد شوینده را از ایران خریداری کنند. این مسئله با توجه به قیمت بسیار مناسب موجب رضایتمندی مصرف کنندگان عراقی شده است. در همین حال ، رقابت شدیدی بین ایران و کشورهای همسایه از جمله ترکیه و چین وجود دارد.

صادرات موکت به عراق

یکی از مهمترین مقاصد اقتصادی کشورهای مرزی یا همسایه هستند. یکی از مهمترین اقلام صادراتی به عراق انواع کفپوش از جمله موکت است. صادرات موکت به عراق نسبت به سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است. این محصول انواع مختلفی دارد و تنوع آن بسیار زیاد است. محصولی که خود را به عنوان جایگزین رسمی فرش در بازارهای مختلف معرفی کرده است. موکت همچنین به عنوان پوشش یا عایق حرارتی در نظر گرفته می شود ، بنابراین برای صادرات این محصول به عراق باید به فصل ها و آب و هوای منطقه توجه کنید. به عنوان مثال ، در فصول گرم ممکن است کمتر در یک کشور گرمسیری مانند عراق مورد توجه قرار گیرد. طبق آمار ارائه شده ، بیشتر صادرات فرش ایران به کشورهای همسایه به عراق توزیع می شود. اگر می خواهید یک بار موکت به عراق بفرستید ، بخش تدارکات تجارت طلایی ایران در اختیار شماست.

صادرات لوازم بهداشتی به عراق

بازارهای اصلی هدف صادرات تجهیزات بهداشتی عراق ، افغانستان ، پاکستان ، برخی از کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس است. لوازم بهداشتی به منظور واردات ارز به کشور و افزایش فروش به تولیدکنندگان ایرانی به عراق صادر می شود. با افزایش ظرفیت تولیدکنندگان داخلی ، کیفیت مناسب این محصولات و رعایت استانداردهای تولید در بازارهای هدف ، شرکت ها را به سمت فروش خوب سوق داد.

اگر قصد ارسال لوازم بهداشتی به عراق را دارید ، باید از آخرین مقررات گمرک آگاه باشید. تجارت طلایی ایران ضمن ارائه خدمات مشاوره ای ، محموله های مواد بهداشتی را به عراق می فرستد.

صادرات کاشی به عراق

در سالهای اخیر ، ما شاهد رشد فزاینده صادرات کاشی و سرامیک به عراق بوده ایم. اگر تولیدکنندگان ایرانی قصد موفقیت در بازارهای جهانی از جمله کشورهای همسایه مانند عراق را دارند ، باید سلیقه بازار را در نظر بگیرند. یکی از مهمترین موضوعات بازارهای بین المللی این است که کاشی و سرامیک با کیفیت پایین را نمی توان در بازار جهانی یافت. برخی از تولیدکنندگان بر این باورند که می توانند با تولید جنس با کیفیت پایین و ارزان بازار را کنترل کنند. اما این یک تصور غلط است که برای موفقیت در صادرات ، کیفیت در درجه اول اهمیت است. از جمله عناصر مورد توجه در کیفیت کاشی می توان به اندازه و شکل کاشی ، مقاومت در برابر رطوبت ، مقاومت در برابر تغییرات دما ، مقاومت در برابر نیروهایی مانند وزن و … اشاره کرد.

تولیدکنندگان کاشی و سرامیک به دلیل مزیت آن در مرز با عراق می توانند از این بازار بهره مند شوند

صادرات فایبرگلاس به عراق

فایبرگلاس به عنوان یکی از عایق های متداول در بسیاری از زمینه ها و صنایع ، همیشه مورد نیاز گروه های مختلف بوده است. دلیل اهمیت آن خواص فایبرگلاس ، از جمله عایق بندی عالی برای گرمایش و سرمایش ، انعطاف پذیری ، وزن سبک و قابلیت برش آسان است. اگر تولید کننده فایبرگلاس هستید و می خواهید این محصول پرکاربرد را به عراق صادر کنید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا درباره بازار عراق و شرایط صادرات فایبرگلاس به عراق بیشتر بدانید. ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

صادرات آجیل و خشکبار به عراق

 آجیل یکی از کالاهایی است که به دلیل ماندگاری زیاد و نگرانی در مورد فساد ، خطر ذخیره سازی آن نسبت به صادرات مواد غذایی و لبنی کمتر است و این یک مزیت بزرگ برای شما محسوب می شود. این مهم هنگامی است که به دلایلی مانند توسعه بازار هدف در عراق ، جابجایی انبار یا طی مراحل اداری و گمرکی ، مجبور شوید زمان بیشتری را برای تحویل آجیل و محصولات خود به مصرف کننده عراقی صرف کنید. از دیگر مزایای این محصول ، انعطاف پذیری در بسته بندی محصول است. نوع بسته بندی محصول شما باید به گونه ای باشد که علاوه بر فضای مناسب برای حمل و نقل و صادرات آجیل به عراق ، از نظر بصری نیز مورد توجه مصرف کننده قرار گیرد. سلیقه مردم مناطق مختلف آب و هوایی عراق از نظر مصرف آجیل و بهترین فصل برای صادرات به عراق نیز از جمله موارد مهمی برای شماست که می توانید از طریق تجربیات و تحقیقات میدانی در مورد این موارد بیشتر بیاموزید. بدیهی است که موارد مهم و مختلف دیگری نیز در مورد صادرات آجیل به عراق وجود دارد که می توانید اطلاعات لازم را از بهترین متخصصان ما در این زمینه کسب کنید. ما مفتخریم که به شما خدمت می کنیم.

صادرات پسته به عراق

ایران یکی از بزرگترین کشورها در تولید پسته است و پسته یکی از با ارزش ترین محصولات کشاورزی در ایران است. صادرات پسته و خرما در ایران به سایر کشورهای جهان دارای قدمت طولانی بوده و تجارت سنتی ایران محسوب می شود.

صادرات زعفران به عراق

زعفران گرانترین محصول کشاورزی ایران است که در مناطق گرمسیری رشد می کند. مهمترین مناطق تولید زعفران در ایران استانهای خراسان رضوی و خراسان جنوبی است. کاشت این محصول در سایر استانهای کشور مانند خراسان شمالی ، کرمان و چهارمحال و بختیاری بصورت پراکنده انجام می شود.

در سالهای اخیر تولید در این کارخانه در اسپانیا و افغانستان محدود شده است.

بازرگانان می توانند زعفران را به دو طریق عمده و خرده فروشی صادر کنند. مانند هر محصول دیگر ، قیمت عمده فروشی زعفران ارزان نیست و سود زیادی برای سوداگران به همراه ندارد. اما خرده فروشی یک مسیر پیچیده و سودآور است زیرا به بازاریابی بهتر برای صادرات ، صدور مجوز و ثبت مشاغل نیاز دارد. به همین دلیل ، بازرگانان تمایل بیشتری به عمده فروشی دارند.

bit.ly/2OZ8M4Y

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,