فنگ شویی فصل تابستان

فنگ شویی فصل تابستان : در دوران باستان ، بسیار مهم بود که انسان در هماهنگی با طبیعت زندگی کند وگرنه زنده نماند. امروز ، یک احساس قطع ارتباط انرژی های مکمل یین و یانگ یک مفهوم اساسی از فنگ شویی است. یین و یانگ بیانگر قطب همیشه موجود در جهان ما هستند: زنانه و مردانه ، سرما و گرما ، تاریکی و نور ، زمین و آسمان ، زمستان و تابستان.در فنگ شویی ، تابستان با عنصر آتش ، شکل قدرتمندی از انرژی یانگ همراه است. آتش گرما ، اعتماد به نفس ، خلاقیت و رانندگی را به همراه دارد. ما می خواهیم خارج شویم و مشغول شویم. اگر مقدار زیادی از انرژی آتش وجود داشته باشد ، می توانیم احساس تخلیه ، تحریک پذیری یا پرخاشگری کنیم. برای اینکه با فنگ شویی بیشتر آشنا شوید مقاله فنگ شویی چیست ؟ را به طور کامل بخوانید.

در فنگ شویی فصل تابستان با جنبه “شهرت ” زندگی ما مرتبط است. این شامل به دست آوردن شناخت ، احترام و تحسین مثبت همکاران ، خانواده و دوستان ما است. طبق نقشه باگوا فنگ شویی خانه شما ، بخش “شهرت ” در قسمت میانی خانه یا محل کار شما واقع شده است و به طور مناسب توسط عنصر آتش نشان داده می شود.

فنگ شویی فصل تابستان

فنگ شویی فصل تابستان

نکات مهم برای تقویت انرژی در بخش میانی خانه در تابستان

1. این قسمت را با شمع و اشیای گرم رنگ (قرمز ، نارنجی) تزئین کنید.

2. نماد هایی با عنصر چوب (چوبی که می تواند آتش سوزی ایجاد کند). گیاهان ، تزئینات ساخته شده از چوب یا عکس یک جنگل را به همراه داشته باشید.

3. در این قسمت از خانه خود چند اشیا مانند بامبو یا کاکتوس قرار دهید تا یانگ بیشتری به آتش بیفزایید.

4. هر جایزه یا جایزه ای را که دریافت کرده اید در این قسمت قرار دهید.

5. برای فعال کردن اشتیاق و انرژی خلاق ، بلورهای قرمز رنگ را در این قسمت آویزان یا قرار دهید.

6. از همه مهمتر ، اطمینان حاصل کنید که این قسمت از خانه خود را کاملاً سر و صدا می کنید تا جریان روان شود.

فنگ شویی فصل تابستان

فنگ شویی فصل تابستان

چگونه انرژی تابستان را در خانه متعادل کنیم؟

ایجاد تقابل و قطبیت نیز برای حفظ تعادل عناصر مهم است. به عنوان مثال ، چه زمانی بیشتر دوست دارید یک فنجان شکلات داغ یا یک شومینه گرم ببینید؟ احتمالاً در سرمای زمستان. چه زمانی بیشتر می خواهید چشم های خود را به یک استخر سرد و آبی بچرخانید؟ به احتمال زیاد در گرمای تابستان.

اگر عنصر آتش سوزی در تابستان بیش از حد شود و احساس خستگی و تحریک پذیری کنید ، می توانید با انجام موارد زیر عنصر آتش را در خانه خود متعادل کنید:

روتختی ها یا رومیزی های خود را به رنگ سردتر مانند بنفش روشن یا آبی تغییر دهید.

یک آبنمای کوچک در جلوی خانه خود قرار دهید (این قسمت حرفه ای در باگوا است که توسط آب نشان داده می شود). اگر چشمه را در خارج از خانه خود قرار داده اید ، اطمینان حاصل کنید که جریان به سمت درب شما حرکت می کند تا نشان دهنده فراوانی در حال حرکت به سمت شما باشد (نه دور).

خانه خود را با گیاهان گلدان سبز متعادل کنید. در طول تابستان ، ما اغلب پنجره ها را بسته و کولر را روشن نگه می داریم. گیاهان زنده به دفع سموم از هوای بسته داخلی و کمک به تعادل گرمای تابستان با انرژی خنک و خنک کمک می کنند.

خانه خود را با کریستال های خنک کننده تزئین کنید. آمتیست بنفش برای خنک کردن و آرام کردن احساسات شدید و پاک کردن هرگونه انرژی منفی فوق العاده است.

بیشتر از همه ، با فنگ شویی لذت ببرید. این عمل زیبا و باستانی دارای جنبه های مختلفی است که مدتی طول می کشد تا تمام مفاهیم جذاب را جذب کند. همانطور که یاد می گیرید ، کافی است هر بار چند تغییر ایجاد کنید تا خانه شما به فضای مناسب زندگی برای شما تبدیل شود.