چاپ کتاب زندگینامه

چاپ کتاب زندگینامه : مردم عاشق خواندن زندگینامه هستند، آنها می توانند الهام بخش ، نشاط آور و آموزشی باشند. اگر داستان قابل توجهی برای گفتن دارید ، یکی از راه های به اشتراک گذاشتن آن این است که خودتان کتابی در مورد زندگی خود چاپ کنید. روش های مختلفی برای انجام این کار در حال حاضر وجود دارد و هزینه آن نیز زیاد نیست. چاپ کتاب زندگینامه اگر موضوعی جذاب داشته باشد گاها به چندین مرحله از چاپ می رسد. اما مراحل چاپ کتاب خاطرات یا زندگینامه چیست، هزینه چاپ کتاب زندگی نامه چقدر می شود؟ آیا چاپ کتاب زندگینامه در یک جلد امکان پذیر است؟ آیا برای چاپ کتاب زندگینامه نیاز به اخذ فیپا و شابک داریم؟ بهترین انتشارات در چاپ کتاب زندگینامه کدام است؟ این موارد سوالاتی است که در ذهن همه نویسندگان وجود دارد، در ادامه این مطلب همراه ما باشید:

چاپ کتاب زندگینامه

چاپ کتاب زندگینامه

۷ نکته مهم در چاپ کتاب زندگینامه

  1. فکر تجاری داشته باشید. اگر کتاب خود را تا حدی برای کسب درآمد منتشر می کنید ، در مورد جذابیت آن واقع بین باشید و به دنبال راه های گسترش آن باشید. همه زندگی منحصر به فردی دارند ، اما این لزوما به این معنی نیست که مردم می خواهند در مورد داستان زندگی همه بخوانند. روی جالب ترین جنبه داستان خود تمرکز کنید ، به این فکر کنید که چه کسی ممکن است بخواهد آن را بخواند و هنگام نوشتن آن خواننده را در ذهن داشته باشید. برای انتشار کتاب خود هزینه زیادی نکنید مگر اینکه از نوشتن هزینه راضی باشید یا اطمینان داشته باشید که می توانید سرمایه خود را پس بگیرید.
  2. حرفه ای باشید ارزش آن را دارد که از ویرایش و تصحیح حرفه ای کمک بگیرید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که کتاب شما آسان خوانده شده است ، به طوری که خوانندگان شما می توانند بر روی داستان جذاب شما تمرکز کنند ، نه اینکه در نوشتن اشتباهات خواننده را منحرف کنند. همه نویسندگان بهترین ویراستار دارند ، بنابراین عادی است که یک ویرایشگر باتجربه را قبل از چاپ کتاب برای همه ، جستجو کند. اگر می خواهید کتاب خود را بفروشید ، باید محصولی حرفه ای تولید کنید.
  3. از یک انتشارت و واسطه توزیع استفاده کنید. نکته مشکل در انتشار ، در واقع چاپ کتاب نیست. این کار آنها را به مکان هایی می برد که مردم می توانند آنها را خریداری کنند. رویکردهای مختلفی وجود دارد که می توانید اتخاذ کنید. برخی از خدمات خودنشر می توانند کتاب شما را به فروشگاه هایی مانند آمازون و دیجی کالا برسانند اما ممکن است بسیار هزینه داشته باشد که جبران آن دشوار است. این خدمات اغلب در پشت نوشتن مجله و روزنامه تبلیغ می کنند..
  4. قبل از شروع به نوشتن ، برای انتشار برنامه ریزی کنید. بسته به نحوه چاپ یا توزیع کتاب خود ، ممکن است لازم باشد آن را با استفاده از الگویی متفاوت بنویسید. اگر بتوانید از ابتدا الگوی نهایی را اتخاذ کنید ، زمان زیادی را صرفه جویی می کند ، در غیر این صورت ممکن است مجبور شوید روزها کپی خود را از یک الگو به قالب دیگر تبدیل کرده و کیفیت را بررسی کنید.
  5. طرح را بررسی کنید. بهترین راه برای ایجاد پوسته ای که کارساز است ، کپی کردن آن از یک کتاب منتشر شده به صورت حرفه ای است. به خصوص به فاصله ، اندازه حاشیه و قلم توجه کنید. الگوی پردازشگر پیش فرض شما در صفحه چاپی خوب به نظر نمی رسد. ناشر کتاب شما ممکن است الگوهایی را ارائه دهد که می توانید برای طرح خود متناسب کنید.
  6. توزیع را با بازاریابی اشتباه نگیرید. در دسترس بودن کتاب در مغازه ها تنها آغاز کار شماست. شما باید خوانندگان را ترغیب کنید که به مغازه رفته و کتاب خود را بخرند. وبلاگ هایی را پیدا کنید که ممکن است نوع کتاب شما را مرور کنند ، برای مجلات و روزنامه های مربوطه بیانیه مطبوعاتی بفرستید و یک مهمانی راه اندازی کنید.

چاپ کتاب زندگینامه

چاپ کتاب زندگینامه

برای چاپ کتاب ، در زمینه های مختلف از جمله زندگینامه، خاطره‌نویسی، چاپ کتاب شعر ، چاپ کتاب رمان و کتب علمی و درسی، میتوانید از طریق کارشناسان ما در انتشارات کتاب ویراست راهنمایی‌های لازم را کسب کنید. ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه، آثار شما را چاپ می‌کنیم.